Skip to content

Den s Vigvamem

Akce je určena všem, kteří se chtějí potkat, strávit spolu naplněný čas a současně je potěší, že můžou pomáhat. Vaše účast totiž podpoří děti, které zasáhla smrt blízkého člověka. 

O smrti budeme na akci také mluvit. Že vás to děsí? Naším cílem je, aby už NEDĚSILO. Smrt blízkého BOLÍ, ale nikomu z nás se nevyhne. Proto je tak důležité NEBÁT SE o ní mluvit.

Jsme jedinou akcí svého druhu, kde se v bezpečném prostoru můžete otevřeně ptát na vše, co vás ohledně ztráty blízkého trápí a zajímá.

Doba konání

V tuto chvíli neplánujeme další akci

Čas konání

Lokalita

Praha 6 – Břevnov

Program pro děti i dospělé

Ve spolupráci s agenturou pro děti BabyOffice jsme pro vás připravili stezku plnou úkolů a povídání o tom, jak vzpomínají na své zemřelé lidé po celém světě. Společně s nimi se při hezké procházce Ladronkou na Praze 6 podíváte na několik míst z celého světa a jejich tradice uctívání mrtvých a dny podobné našim „Dušičkám“. 

Co dělá člověka… člověkem? Pixar Animation Studios uvádí celovečerní film Duše, ve kterém se představí středoškolský učitel hudební výchovy Joe Gardner, který dostane životní šanci hrát v proslulém jazzovém klubu. Jeden chybný krok ho však přenese z ulic New Yorku do Neznáma před, což je fantastické místo, kde čerstvě narozené duše získávají před vstupem na Zemi vlastnosti, návyky i zlozvyky. Joe však na svém životě lpí a tak spojí síly s duší číslo 22, která však vůbec nechápe, čím je zrovna lidský život tak výjimečný. A jak se Joe zoufale snaží duši číslo 22 vysvětlit, co je na životě tak skvělé, sám získává odpovědi na otázky, které si nesčetněkrát kladl.

Webináře pro dospělé

Další informace

Sociální síť:
FB událost

Chcete se stát partnerem?

Kontaktujte nás!

Minulé ročníky

Partneři dne